Wpisy z Styczeń, 2017

Dieta na masę

15 stycznia 2017

Dieta na masę Dieta oznacza przede wszystkim nasz sposób odżywienia się. Dowiedziono naukowo, że prawie połowa Polaków jada nie właściwie, czyli potrawy tłuste, często fas fudy i do tego o nie właściwych porach, wszystko to później skutkuje w nadmiar tkanki tłuszczowej, którą trudno jest wyeliminować. Na zmianę nawyków żywieniowych nigdy nie jest za późno, co ciekawe oprócz licznych diet pozwalających na spadek masy są też takie, które działają przeciwnie, czyli powodują wzrost masy ciała, dieta taka nosi nazwę dieta na masę. Dieta na masę preferowana jest przede wszystkim przez osoby aktywne fizycznie, które ze sportem wiążą swoje życie, często dieta na masę jest też alternatywą dla ludzi o delikatnej posturze, pozwala w krótkim czasie na przyrost masy i poprawę rzeźby. Dieta na masę nie oznacza bynajmniej, że jemy, co chcemy i kiedy wręcz przeciwnie to bardzo rygorystyczna dieta. W diecie na masę znajdziemy przede wszystkim liczne węglowodany oraz białka, które są materiałem budulcowym dla mięśni w tym wypadku. Dieta na masę powinna być właściwie zbilansowana i do tego połączona z substancjami sztucznymi, aby zwiększyć przyrost masy mięśniowej. Dieta na masę, co watro zaznaczyć to nie tylko styl jedzenia to również model życia, aby mięsnie pięknie nam się zarysowały potrzebny jest też ciężki trening na siłowni.

» Kategoria: Bez kategorii » Tagi: , , ,

Cholesterol dieta

9 stycznia 2017

Cholesterol dieta Wielu z nas boryka się z licznymi chorobami na własne życzenie, często zapominamy, że to, co jemy jak żyjemy ma znaczący wpływ na nasz organizm. Niektóre choroby w zasadzie można wyeliminować zmieniając jedynie styl odżywiania, tak jest nie wątpliwie z podwyższonym cholesterolem. W naszym organizmie występują dwie frakcje tłuszczy, dobre i złe zwykle tych drugich mamy więcej, co przekłada się na sporą tkankę tłuszczową. Poza złym wyglądem osoby o podwyższonym cholesterolu często narzekają na zmęczenie i złe samopoczucie. Musimy pamiętać, że podwyższony cholesterol determinuje do powstawania miażdżycy, zatorów czy nawet zawałów. Aby nie borykać się z takimi schorzeniami wystarczy dieta na obniżenie cholesterolu. Cholesterol dieta powinna być bogata przede wszystkim w dużą ilość witamin, białka i błonnika, który pęczniejąc powoduje uczucie sytości. Na pewno rezygnujemy też z tłustych mięs i oleju, lepiej zamienić je na chude mięso indycze oraz oliwę z oliwek. Jeśli trudno jest nam pozbyć się nawyku zjadania mięsa wystarczy, że zmienimy sposób jego obróbki, ze smażenia na pieczenie w rękawie lub gotowanie na parze. Cholesterol dieta jest dość trudną do stosowania, ponieważ wymaga ciągłego nadzoru z naszej strony. Chory musi liczyć kalorie produktów i całkowicie zmienić nawyki żywieniowe.

» Kategoria: Bez kategorii » Tagi: , ,

  • Kategorie

  • Strony

  • Wstęp

    Masz już dość stosowania różnych diet, które nigdy nie dały wymarzonego efektu? Chcesz świetnie wyglądać, a co ważniejsze czuć się dobrze? Nie chcesz już nigdy więcej katować się na siłowni? Pragniesz mieć kontrolę nad swoim organizmem i być pewna, że jest zdrowy? Nic prostszego. To wszystko jest w Twoim zasięgu. Wystarczy, że będziesz systematyczna i zdeterminowana do osiągnięcia zamierzonego celu. Już dziś zacznij uprawiać sport, który po prostu daje Ci radość. Może to być jazda rowerem, pływanie lub bieganie. Wystarczy, że dziennie poświęcisz trzydzieści minut na robienie czegoś, co lubisz, by zgubić zbędne kilogramy i włożyć sukienkę, o jakiej zawsze marzyłaś! Spróbuj chudnąć w sposób, jaki sprawia Ci radość i nie marnuj czasu na katowanie się na siłowni lub zażywanie leków, od których po pewnym czasie zupełnie się uzależnisz.

  • Wpisy

  • Architektura świata

    Zacznij żyć aktywnie a różnicę zauważysz już po kilkunastu dniach! Nie ma nic zdrowszego i lepszego na pozbycie się tkanki tłuszczowej. Korzystaj z uroków lata oszczędzając pieniądze na karnety czy tabletki. Dodatkowo czas spędzony na świeżym powietrzu może być niezwykłą okazją do spotkania ze znajomymi lub rodziną. Połącz przyjemne z pożytecznym. Zadbaj o swoje zdrowie, stawiając na aktywność a nie zauważysz, kiedy Twoje ciało nabierze kształtów, o jakich marzyłaś od wielu lat. Wakacje to idealny czas na takie zmiany. Wykorzystaj szanse, jakie daje Ci niesamowita pogoda i zacznij podobać się sobie. Wtedy spodobasz się także innym. dobry blender kielichowy ryź preparowany