Krytyczna dieta

26 sierpnia 2015

Krytyczna dieta Problem dodatkowych kilogramów nie dotyczy tylko ciebie. Nie jesteś sam. Walka będzie łatwiejsza, jeśli to sobie uświadomisz. Myślenie to już połowa sukcesu, dlatego oprócz diety i ćwiczeń musisz także nauczyć się rozsądku. O co chodzi? Otóż właściwe podejście, motywacja i odpowiednie myślenie są w stanie zdziałać cuda. Nie wmawiaj sobie, że jesteś nieudacznikiem i znowu nic ci się nie uda. Tym razem zadbaj o dobrą motywację. Tyle razy nie udało ci się osiągnąć celu, że teraz już wiesz czego masz unikać. Ucz się na błędach przeszłości i tym razem ich nie popełniaj. Bardzo ważne w odchudzaniu jest również bycie szczerym z samym sobą. Musisz sobie ufać. I choć brzmi to nieprawdopodobnie to bardzo często takie nieszczere myślenie prowadzi do przerwania diety. Na czym to polega? Jeśli jesteś na diecie nie próbuj usprawiedliwiać każdego grzeszku. Nie okłamuj się, że niezdrowa czy słodzona przekąska w rzeczywistości ma inne właściwości. Nie wmawiaj sobie, że zjadłaś zdrową kaszę, jeśli polałaś ją sosem ze śmietany. Nie tłumacz sobie, że pochłonięta góra ciastek zbożowych to przecież zdrowe ziarna. Takie myślenie może mieć odwrotne skutki. Nie chodzi o to, by katować się wyrzutami sumienia, ale trzeba podchodzić do diety racjonalnie. Bagatelizując błędy nie będziesz ich eliminować. Zamiast tego zdaj sobie sprawę z wagi popełnianych grzeszków, a pomoże ci to w ich unikaniu. Nie odmawiaj sobie wszystkiego, ale miej świadomość wartości tego, co jesz. Jeśli skusiłeś się na lody to może w zamian będziesz ćwiczył trochę dłużej? Pamiętaj, że złamanie diety raz w tygodniu jest wystarczającą swobodą.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

» Kategoria: Porady » Tagi: , ,

  • Kategorie

  • Strony

  • Wstęp

    Masz już dość stosowania różnych diet, które nigdy nie dały wymarzonego efektu? Chcesz świetnie wyglądać, a co ważniejsze czuć się dobrze? Nie chcesz już nigdy więcej katować się na siłowni? Pragniesz mieć kontrolę nad swoim organizmem i być pewna, że jest zdrowy? Nic prostszego. To wszystko jest w Twoim zasięgu. Wystarczy, że będziesz systematyczna i zdeterminowana do osiągnięcia zamierzonego celu. Już dziś zacznij uprawiać sport, który po prostu daje Ci radość. Może to być jazda rowerem, pływanie lub bieganie. Wystarczy, że dziennie poświęcisz trzydzieści minut na robienie czegoś, co lubisz, by zgubić zbędne kilogramy i włożyć sukienkę, o jakiej zawsze marzyłaś! Spróbuj chudnąć w sposób, jaki sprawia Ci radość i nie marnuj czasu na katowanie się na siłowni lub zażywanie leków, od których po pewnym czasie zupełnie się uzależnisz.

  • Wpisy

  • Architektura świata

    Zacznij żyć aktywnie a różnicę zauważysz już po kilkunastu dniach! Nie ma nic zdrowszego i lepszego na pozbycie się tkanki tłuszczowej. Korzystaj z uroków lata oszczędzając pieniądze na karnety czy tabletki. Dodatkowo czas spędzony na świeżym powietrzu może być niezwykłą okazją do spotkania ze znajomymi lub rodziną. Połącz przyjemne z pożytecznym. Zadbaj o swoje zdrowie, stawiając na aktywność a nie zauważysz, kiedy Twoje ciało nabierze kształtów, o jakich marzyłaś od wielu lat. Wakacje to idealny czas na takie zmiany. Wykorzystaj szanse, jakie daje Ci niesamowita pogoda i zacznij podobać się sobie. Wtedy spodobasz się także innym. RevitaPharm - sklep z suplementami Firmy logo Pro Wita