Mam pieprzyki

10 września 2015

Mam pieprzyki Moda na opaleniznę minęła już jakiś czas temu, choć w wielu miastach co krok widzimy oferty salonów z solarium, czy innymi sposobami osiągnięcia pięknego, oliwkowego koloru skóry. Nawet wśród celebrytów wiele osób chwali się jasną karnacją bez opalenizny. Czy to nowa moda? A może jednak dbanie o własne zdrowie. Choć do niedawna brzmiało to jak śmiertelna groźba ust dermatologów, to coraz więcej osób interesuje się stanem swojej skóry i wcale nie chodzi o niedoskonałości, lecz o pełne uroku piegi i pieprzyki. Coraz bardziej popularna staje się troska o nasze zdrowie, szczególnie gdy chodzi o skórę i coraz większy wpływ słońca właśnie na jej kondycję. Oczywiście nie można rezygnować ze spacerów po słońcu, ponieważ to właśnie w ten sposób produkujemy witaminę D, ale osoby posiadające nieregularne znamiona, często w postaci zgrubień powinny uważać i zrezygnować z mocnej opalenizny. W czym tkwi problem. Po latach mody na ciemny odcień skóry okazało się, że rak skóry jest dla nas realnym zagrożeniem, przez co wiele osób powinno unikać mocnego słońca. Osoby o dużych, nieregularnych czy pogrubionych znamionach znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka wystąpienia choroby, szczególnie gdy w ich rodzinie pojawił pojawił się przypadek choroby. Dzisiaj osoby te wcale nie wyróżniają się z tłumu wczasowiczów, ponieważ coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, ze opalenizna jest formą poparzenia słonecznego, przed którym właśnie w ten sposób nasze ciała się bronią. Korzystając z uroków lata warto zachować zdrowy rozsądek i opalić się na jasny brąz a nie czekoladę.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

» Kategoria: Porady » Tagi: , ,

  • Kategorie

  • Strony

  • Wstęp

    Masz już dość stosowania różnych diet, które nigdy nie dały wymarzonego efektu? Chcesz świetnie wyglądać, a co ważniejsze czuć się dobrze? Nie chcesz już nigdy więcej katować się na siłowni? Pragniesz mieć kontrolę nad swoim organizmem i być pewna, że jest zdrowy? Nic prostszego. To wszystko jest w Twoim zasięgu. Wystarczy, że będziesz systematyczna i zdeterminowana do osiągnięcia zamierzonego celu. Już dziś zacznij uprawiać sport, który po prostu daje Ci radość. Może to być jazda rowerem, pływanie lub bieganie. Wystarczy, że dziennie poświęcisz trzydzieści minut na robienie czegoś, co lubisz, by zgubić zbędne kilogramy i włożyć sukienkę, o jakiej zawsze marzyłaś! Spróbuj chudnąć w sposób, jaki sprawia Ci radość i nie marnuj czasu na katowanie się na siłowni lub zażywanie leków, od których po pewnym czasie zupełnie się uzależnisz.

  • Wpisy

  • Architektura świata

    Zacznij żyć aktywnie a różnicę zauważysz już po kilkunastu dniach! Nie ma nic zdrowszego i lepszego na pozbycie się tkanki tłuszczowej. Korzystaj z uroków lata oszczędzając pieniądze na karnety czy tabletki. Dodatkowo czas spędzony na świeżym powietrzu może być niezwykłą okazją do spotkania ze znajomymi lub rodziną. Połącz przyjemne z pożytecznym. Zadbaj o swoje zdrowie, stawiając na aktywność a nie zauważysz, kiedy Twoje ciało nabierze kształtów, o jakich marzyłaś od wielu lat. Wakacje to idealny czas na takie zmiany. Wykorzystaj szanse, jakie daje Ci niesamowita pogoda i zacznij podobać się sobie. Wtedy spodobasz się także innym.