Niesamowita dieta 1000 kalorii!

19 września 2015

Niesamowita dieta 1000 kalorii! Masz już dość swojej otyłości? Jesteś zdeterminowany, by zmienić swoją figurę? Szukasz odpowiedniej diety dla siebie? Już nie musisz! Właśnie ją znalazłeś! Od dziś zacznij dostarczać organizmowi odpowiednie dawki energii a w mrugnięciu oka zgubisz zbędne kilogramy! Musisz zadbać o to, by dziennie zjadać 1000 kalorii:
Śniadanie 200 kcal
II śniadanie 150 kcal
Obiad 350 kcal
Podwieczorek 100 kcal
Kolacja 200 kcal.
Możesz zjadać wszystko, na co masz ochotę pod warunkiem, że mieścisz się w powyższych normach kalorycznych. Nie będziemy cię ograniczać konkretnymi potrawami, bowiem twój organizm potrzebuje wszystkich składników odżywczych, ale w ograniczonych ilościach. Zacznij zwracać uwagę na to, co zjadasz a po kilku dniach 1000 kalorii stanie się normą. Pamiętaj jednak, by twój jadłospis zawierał produkty zbożowe zawarte w błonnik, odtłuszczone mleko, kasze gruboziarniste, ryby morskie, chude mięsa, warzywa oraz owoce. Jedz różnorodnie lecz ogranicz ilości spożywanych pokarmów. Nie zapominaj, że na jadłospis powinno składać się od czterech do pięciu posiłków. Zjadanie dwa razy dziennie 500 kalorii nie pomoże w schudnięciu, bowiem organizm przez cały dzień zużywa energię do wykonywania różnych czynności. Długie przerwy między spożywanymi posiłkami mogą poskutkować niedocukrzeniem lub wzmożonym apetytem przed snem. Dodatkowo pamiętaj, by przed każdym posiłkiem wypić szklankę wody mineralnej z plasterkiem cytryny. Mieszanka ta przyspieszy trawienie i wypełni żołądek, dzięki czemu zjesz mniej.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

» Kategoria: Diety i jedzenie » Tagi: , ,

  • Kategorie

  • Strony

  • Wstęp

    Masz już dość stosowania różnych diet, które nigdy nie dały wymarzonego efektu? Chcesz świetnie wyglądać, a co ważniejsze czuć się dobrze? Nie chcesz już nigdy więcej katować się na siłowni? Pragniesz mieć kontrolę nad swoim organizmem i być pewna, że jest zdrowy? Nic prostszego. To wszystko jest w Twoim zasięgu. Wystarczy, że będziesz systematyczna i zdeterminowana do osiągnięcia zamierzonego celu. Już dziś zacznij uprawiać sport, który po prostu daje Ci radość. Może to być jazda rowerem, pływanie lub bieganie. Wystarczy, że dziennie poświęcisz trzydzieści minut na robienie czegoś, co lubisz, by zgubić zbędne kilogramy i włożyć sukienkę, o jakiej zawsze marzyłaś! Spróbuj chudnąć w sposób, jaki sprawia Ci radość i nie marnuj czasu na katowanie się na siłowni lub zażywanie leków, od których po pewnym czasie zupełnie się uzależnisz.

  • Wpisy

  • Architektura świata

    Zacznij żyć aktywnie a różnicę zauważysz już po kilkunastu dniach! Nie ma nic zdrowszego i lepszego na pozbycie się tkanki tłuszczowej. Korzystaj z uroków lata oszczędzając pieniądze na karnety czy tabletki. Dodatkowo czas spędzony na świeżym powietrzu może być niezwykłą okazją do spotkania ze znajomymi lub rodziną. Połącz przyjemne z pożytecznym. Zadbaj o swoje zdrowie, stawiając na aktywność a nie zauważysz, kiedy Twoje ciało nabierze kształtów, o jakich marzyłaś od wielu lat. Wakacje to idealny czas na takie zmiany. Wykorzystaj szanse, jakie daje Ci niesamowita pogoda i zacznij podobać się sobie. Wtedy spodobasz się także innym.