Pora na zmiany

17 września 2015

Pora na zmiany Lato to dobry czas, żeby zmienić coś w swoim życiu. Piękna pogoda pozytywnie nastraja i daje energię do wprowadzania w życie starych planów. Żeby w końcu osiągnąć zamierzone dawno cele trzeba się właściwie zmotywować. To jest podstawowy krok w kierunku każdej zmiany. Jeśli chcemy, żeby tym razem nam się udało to musimy zapomnieć o wszystkich wymówkach. Najważniejsze to widzieć cel i nie poddawać sie mimo niepowodzeń. Jeśli coś przychodzi nam z trudem trzeba dać sobie więcej czasu. A może twoje oczekiwania są zbyt wyśrubowane? Nie zmuszaj się do zbyt wielu wyrzeczeń i nie nakładaj na siebie dużej ilości obowiązków. To może jedynie sprawić, ze się zniechęcisz i stracisz ochotę do kontynuowania zmian. Latem wiele osób podejmuje decyzję o zmianie wyglądu swojej sylwetki. To najczęstsze postanowienie noworoczne obok rzucania palenia. Jednak taka decyzja pociąga za sobą wiele konsekwencji. Przede wszystkim, jeśli chcesz trwale schudnąć to musisz diametralnie zmienić swoje podejście do życia. Musisz pożegnać się ze starymi nawykami, które uwzględniały niezdrowe przyzwyczajenia. Wiąże się to również z koniecznością porzucenia wygody i z rozpoczęciem ćwiczeń. W takich chwilach łatwo o wątpliwości. Nie daj się zwieść chwilowym spadkom motywacji. Ciągle wierz, że ci się uda, a w końcu zobaczysz różnicę. Zaplanuj sobie także jeden dzień w tygodniu na małe odstępstwa od przyjętej diety. Taki dzień doda ci motywacji i pozytywnie nakręci na przyszły tydzień. W końcu nie można odmawiać sobie wszystkiego.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

» Kategoria: Sport » Tagi: , ,

  • Kategorie

  • Strony

  • Wstęp

    Masz już dość stosowania różnych diet, które nigdy nie dały wymarzonego efektu? Chcesz świetnie wyglądać, a co ważniejsze czuć się dobrze? Nie chcesz już nigdy więcej katować się na siłowni? Pragniesz mieć kontrolę nad swoim organizmem i być pewna, że jest zdrowy? Nic prostszego. To wszystko jest w Twoim zasięgu. Wystarczy, że będziesz systematyczna i zdeterminowana do osiągnięcia zamierzonego celu. Już dziś zacznij uprawiać sport, który po prostu daje Ci radość. Może to być jazda rowerem, pływanie lub bieganie. Wystarczy, że dziennie poświęcisz trzydzieści minut na robienie czegoś, co lubisz, by zgubić zbędne kilogramy i włożyć sukienkę, o jakiej zawsze marzyłaś! Spróbuj chudnąć w sposób, jaki sprawia Ci radość i nie marnuj czasu na katowanie się na siłowni lub zażywanie leków, od których po pewnym czasie zupełnie się uzależnisz.

  • Wpisy

  • Architektura świata

    Zacznij żyć aktywnie a różnicę zauważysz już po kilkunastu dniach! Nie ma nic zdrowszego i lepszego na pozbycie się tkanki tłuszczowej. Korzystaj z uroków lata oszczędzając pieniądze na karnety czy tabletki. Dodatkowo czas spędzony na świeżym powietrzu może być niezwykłą okazją do spotkania ze znajomymi lub rodziną. Połącz przyjemne z pożytecznym. Zadbaj o swoje zdrowie, stawiając na aktywność a nie zauważysz, kiedy Twoje ciało nabierze kształtów, o jakich marzyłaś od wielu lat. Wakacje to idealny czas na takie zmiany. Wykorzystaj szanse, jakie daje Ci niesamowita pogoda i zacznij podobać się sobie. Wtedy spodobasz się także innym. cukierki pudrowe producent