Redukcja kalorii

8 października 2015

Redukcja kalorii Podstawową rzeczą, od której rozpoczyna się każde odchudzanie jest ograniczenie kalorii. Jednak wcale nie jest to takie proste. Nie wystarczy na chybił trafił spożywać mniejszych ilości jedzenia. Nie warto również podporządkowywać się zasadom diety 100 kcal, która może wyniszczać organizm i powodować nie tylko negatywne skutki uboczne, ale również efekt jo-jo. Dlatego przed rozpoczęciem odchudzania koniecznie zasięgnij informacji o ty, jak zdrowo zgubić zbędne kilogramy. Oczywiści, żeby zmniejszyć masę ciała musisz doprowadzić do deficytu kalorycznego. Osiągniesz go przez ograniczanie kaloryczności i wprowadzanie wysiłku fizycznego. Jednak, żeby wiedzieć ile dziennie kalorii powinieneś ograniczyć warto w tym celu obliczyć swoje zapotrzebowania. Możesz też sprawdzić, ile kalorii spożywałeś do tej pory. Jeśli od lat utrzymujesz stałą wagę to taki wynik pozwoli ci ustalić czy internetowe kalkulatory podają odpowiednie dla ciebie wartości. Jeśli przytyłeś to takie podliczenie dotychczasowej kaloryczności będzie dla ciebie sygnałem o tym, jak znacznie przekraczałeś odpowiednią dla ciebie normę. Po obliczeniu twojej całkowitej przemiany materii i stwierdzeniu, jaka kaloryczność jest dla ciebie odpowiednia do utrzymania wagi musisz stworzyć dziennie deficyt 200-300 kcal. Możesz to osiągnąć obcinając kalorie spożywane w posiłkach lub zwiększając aktywność fizyczną. Najlepiej połączyć te dwa sposoby. Zmniejsz kaloryczność posiłków i włącz do codziennych planów aktywność fizyczną. Tak osiągniesz najlepsze rezultaty. Będziesz chudnąć około 0,5 kg w tygodniu a taki spadek nie jest szkodliwy dla organizmu.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

» Kategoria: Diety i jedzenie » Tagi: , ,

  • Kategorie

  • Strony

  • Wstęp

    Masz już dość stosowania różnych diet, które nigdy nie dały wymarzonego efektu? Chcesz świetnie wyglądać, a co ważniejsze czuć się dobrze? Nie chcesz już nigdy więcej katować się na siłowni? Pragniesz mieć kontrolę nad swoim organizmem i być pewna, że jest zdrowy? Nic prostszego. To wszystko jest w Twoim zasięgu. Wystarczy, że będziesz systematyczna i zdeterminowana do osiągnięcia zamierzonego celu. Już dziś zacznij uprawiać sport, który po prostu daje Ci radość. Może to być jazda rowerem, pływanie lub bieganie. Wystarczy, że dziennie poświęcisz trzydzieści minut na robienie czegoś, co lubisz, by zgubić zbędne kilogramy i włożyć sukienkę, o jakiej zawsze marzyłaś! Spróbuj chudnąć w sposób, jaki sprawia Ci radość i nie marnuj czasu na katowanie się na siłowni lub zażywanie leków, od których po pewnym czasie zupełnie się uzależnisz.

  • Wpisy

  • Architektura świata

    Zacznij żyć aktywnie a różnicę zauważysz już po kilkunastu dniach! Nie ma nic zdrowszego i lepszego na pozbycie się tkanki tłuszczowej. Korzystaj z uroków lata oszczędzając pieniądze na karnety czy tabletki. Dodatkowo czas spędzony na świeżym powietrzu może być niezwykłą okazją do spotkania ze znajomymi lub rodziną. Połącz przyjemne z pożytecznym. Zadbaj o swoje zdrowie, stawiając na aktywność a nie zauważysz, kiedy Twoje ciało nabierze kształtów, o jakich marzyłaś od wielu lat. Wakacje to idealny czas na takie zmiany. Wykorzystaj szanse, jakie daje Ci niesamowita pogoda i zacznij podobać się sobie. Wtedy spodobasz się także innym. http://doping.pl/nandrolone-decanoate/ gdzie kupic nasiona marihuany