Świetna figura na lato

28 września 2015

Świetna figura na lato Do wczasów pozostało niewiele czasu a ty dalej nie możesz się pochwalić piękną sylwetką? Z pewnością gdzieś popełniasz błąd. Może trzymasz ścisłą dietę, ale zapomniałaś o włączeniu ćwiczeń? A może odwrotnie. Ćwiczysz do utraty sił a energię rekompensujesz sobie podjadając frytki i hamburgera? Niestety takimi sposobami nie osiągniesz sukcesu. Żeby zobaczyć efekty musisz być ze sobą szczery i rzeczywiście zrezygnować z tych grzeszków. Nie da się schudnąć bez wyrzeczeń. Nie naprawisz też wielu lat zaniedbywania sylwetki i organizmu w kilka tygodni. Takie zmiany potrzebują czasu. Nie wymagaj od siebie zbyt wiele. Nie o to chodzi. Postaw sobie realne cele i daj sobie czas na ich osiągnięcie. Zabieranie się za dietę na kilka dni przed urlopem nie jest rozsądnym posunięciem. Przecież wiadomo, ze podczas wakacji nie będziesz w stanie kontrolować ilości spożywanych kalorii. Będzie też więcej okazji do łamania diety i trudniej będzie oprzeć się pokusom. Dlatego jeśli zależy ci na osiągnięciu celu, albo musisz w czasie letniego wypoczynku dalej trzymać się ustalonego planu, albo zacznij zmiany małymi krokami i nie postanawiaj sobie że w dwa tygodnie zrzucisz wszystkie dodatkowe kilogramy gromadzone latami. Bądź krytyczny wobec swoich planów i ich realizacji. Nie wmawiaj sobie, że lody czekoladowe to właściwie białko i zdrowe kakao. Nie sądź, że zjedzenie podwójnej porcji ciastek to wartościowe mikroelementy i pełne ziarno. Takie myślenie sprawi, że twoje oczekiwania się nie zmienią i nie będziesz w stanie obiektywnie podsumować ich realizacji.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

» Kategoria: Porady » Tagi: , ,

  • Kategorie

  • Strony

  • Wstęp

    Masz już dość stosowania różnych diet, które nigdy nie dały wymarzonego efektu? Chcesz świetnie wyglądać, a co ważniejsze czuć się dobrze? Nie chcesz już nigdy więcej katować się na siłowni? Pragniesz mieć kontrolę nad swoim organizmem i być pewna, że jest zdrowy? Nic prostszego. To wszystko jest w Twoim zasięgu. Wystarczy, że będziesz systematyczna i zdeterminowana do osiągnięcia zamierzonego celu. Już dziś zacznij uprawiać sport, który po prostu daje Ci radość. Może to być jazda rowerem, pływanie lub bieganie. Wystarczy, że dziennie poświęcisz trzydzieści minut na robienie czegoś, co lubisz, by zgubić zbędne kilogramy i włożyć sukienkę, o jakiej zawsze marzyłaś! Spróbuj chudnąć w sposób, jaki sprawia Ci radość i nie marnuj czasu na katowanie się na siłowni lub zażywanie leków, od których po pewnym czasie zupełnie się uzależnisz.

  • Wpisy

  • Architektura świata

    Zacznij żyć aktywnie a różnicę zauważysz już po kilkunastu dniach! Nie ma nic zdrowszego i lepszego na pozbycie się tkanki tłuszczowej. Korzystaj z uroków lata oszczędzając pieniądze na karnety czy tabletki. Dodatkowo czas spędzony na świeżym powietrzu może być niezwykłą okazją do spotkania ze znajomymi lub rodziną. Połącz przyjemne z pożytecznym. Zadbaj o swoje zdrowie, stawiając na aktywność a nie zauważysz, kiedy Twoje ciało nabierze kształtów, o jakich marzyłaś od wielu lat. Wakacje to idealny czas na takie zmiany. Wykorzystaj szanse, jakie daje Ci niesamowita pogoda i zacznij podobać się sobie. Wtedy spodobasz się także innym.