Włącz myślenie nawet na plaży

6 października 2015

Włącz myślenie nawet na plaży W lecie wiele osób poświęca nieskończoną liczbę godzin swojego cennego czasu na różnego rodzaju wyjazdach. Wyjeżdżamy w różne części naszego kraju a także często za granicę. My Polacy mamy jednak w sobie coś, co ciągnie nas na naszą piękną północ, dlatego też dosyć często udajemy się nad morze, by podziwiać piękny Bałtyk oraz zrelaksować się po miesiącach nauki czy pracy. Odpoczynek podczas wakacji jest nader konieczny a nawet wskazany, jednak większość nie stosuje się do zalecanych przez lekarzy działań związanych z przebywaniem na słońcu. Nakrycie głowy, woda mineralna i balsam to niezbędne rzeczy, jakie należy zabrać ze sobą na plażę. Ludźmi z udarami słonecznymi, zasłabnięciami, omdleniami, poparzeniami i odwodnieniami nie brakuje w szpitalach. Niestety skutki ich bezmyślności mogą być bolesne, długotrwałe a nawet nieodwracalne. Dbajmy o zdrowie nasze i bezpieczeństwo bliskich. Pamiętajmy, że nawet na wakacjach należy kierować się zdrowym rozsądkiem oraz umiarem. Picie alkoholu czy napojów energetyzujących w upały może przynieść także falę niepożądanych konsekwencji. Niestety bardzo często na plażach zupełnie się o tym zapomina. Miejmy oczy szeroko otwarte i pamiętajmy, że być może od nas będzie zależało zdrowie czy życie innych turystów. Jeśli zauważymy dziwne zachowanie u kogoś obcego, nie krępujmy się podejść i zapytać, czy wszystko jest w porządku. Drobny gest w takiej sytuacji może okazać się zbawiennym. Uchrońmy od niebezpieczeństwa siebie i innych.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

» Kategoria: Sport » Tagi: , ,

  • Kategorie

  • Strony

  • Wstęp

    Masz już dość stosowania różnych diet, które nigdy nie dały wymarzonego efektu? Chcesz świetnie wyglądać, a co ważniejsze czuć się dobrze? Nie chcesz już nigdy więcej katować się na siłowni? Pragniesz mieć kontrolę nad swoim organizmem i być pewna, że jest zdrowy? Nic prostszego. To wszystko jest w Twoim zasięgu. Wystarczy, że będziesz systematyczna i zdeterminowana do osiągnięcia zamierzonego celu. Już dziś zacznij uprawiać sport, który po prostu daje Ci radość. Może to być jazda rowerem, pływanie lub bieganie. Wystarczy, że dziennie poświęcisz trzydzieści minut na robienie czegoś, co lubisz, by zgubić zbędne kilogramy i włożyć sukienkę, o jakiej zawsze marzyłaś! Spróbuj chudnąć w sposób, jaki sprawia Ci radość i nie marnuj czasu na katowanie się na siłowni lub zażywanie leków, od których po pewnym czasie zupełnie się uzależnisz.

  • Wpisy

  • Architektura świata

    Zacznij żyć aktywnie a różnicę zauważysz już po kilkunastu dniach! Nie ma nic zdrowszego i lepszego na pozbycie się tkanki tłuszczowej. Korzystaj z uroków lata oszczędzając pieniądze na karnety czy tabletki. Dodatkowo czas spędzony na świeżym powietrzu może być niezwykłą okazją do spotkania ze znajomymi lub rodziną. Połącz przyjemne z pożytecznym. Zadbaj o swoje zdrowie, stawiając na aktywność a nie zauważysz, kiedy Twoje ciało nabierze kształtów, o jakich marzyłaś od wielu lat. Wakacje to idealny czas na takie zmiany. Wykorzystaj szanse, jakie daje Ci niesamowita pogoda i zacznij podobać się sobie. Wtedy spodobasz się także innym.