Zacznij od ruchu

13 sierpnia 2015

Zacznij od ruchu Zmiana swoich przyzwyczajeń nie jest łatwa. Jeśli chcesz zacząć zdrowy tryb życia to musisz się pogodzić z myślą, że będzie się to wiązało z wysiłkiem. Nie tylko fizycznym, ale również psychicznym. Oznacza to, że zamiast leżenia przed telewizorem będziesz wybierać spacery czy ćwiczenia. A nie zawsze możesz mieć na to ochotę. Zanim podejmiesz się radykalnej zmiany diety najpierw spróbuj wprowadzić do dziennego planu aktywność fizyczną. Ruch jest nie tylko świetnym sposobem na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów, ale również pozwoli ci zachować sprawność i kondycję. Na początku lepiej sie nie forsować. Nie męcz się ponad twoje siły bo to na dłuższą metę nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Zacznij od metody małych kroków. Jeśli od razu zaczniesz długie, męczące treningi to oprócz negatywnej reakcji organizmu możesz się również spodziewać spadku motywacji i zniechęcenia. Jeśli nie będziesz chciał kontynuować zmian to szybko powrócisz do starych nawyków. Nie oczekuj również, że w krótkim czasie osiągniesz wszystkie zamierzone efekty. Duże zmiany potrzebują czasu. Ale nie zapominaj, że każda chwila ruchu, nawet taka, która nie ma zbawiennego wpływu na wygląd sylwetki ma niebagatelne znaczenie dla zdrowia. Dlatego jeśli nie chudniesz mimo ćwiczeń to nie załamuj się. Mięśnie ważą więcej niż tłuszcz a są lepszą inwestycją, bo spalają więcej kalorii. Nie martw się więc przyrostem wagi a zaprzyjaźnij się z centymetrem. To on powinien być wyznacznikiem twoich postępów. Jeśli i tu nie widzisz różnicy to także wcale nie oznacza, ze nie korzysta na tym twój organizm. Każda minuta aktywności jest korzystna z punktu widzenia zdrowego stylu życia.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

» Kategoria: Sport » Tagi: , ,

  • Kategorie

  • Strony

  • Wstęp

    Masz już dość stosowania różnych diet, które nigdy nie dały wymarzonego efektu? Chcesz świetnie wyglądać, a co ważniejsze czuć się dobrze? Nie chcesz już nigdy więcej katować się na siłowni? Pragniesz mieć kontrolę nad swoim organizmem i być pewna, że jest zdrowy? Nic prostszego. To wszystko jest w Twoim zasięgu. Wystarczy, że będziesz systematyczna i zdeterminowana do osiągnięcia zamierzonego celu. Już dziś zacznij uprawiać sport, który po prostu daje Ci radość. Może to być jazda rowerem, pływanie lub bieganie. Wystarczy, że dziennie poświęcisz trzydzieści minut na robienie czegoś, co lubisz, by zgubić zbędne kilogramy i włożyć sukienkę, o jakiej zawsze marzyłaś! Spróbuj chudnąć w sposób, jaki sprawia Ci radość i nie marnuj czasu na katowanie się na siłowni lub zażywanie leków, od których po pewnym czasie zupełnie się uzależnisz.

  • Wpisy

  • Architektura świata

    Zacznij żyć aktywnie a różnicę zauważysz już po kilkunastu dniach! Nie ma nic zdrowszego i lepszego na pozbycie się tkanki tłuszczowej. Korzystaj z uroków lata oszczędzając pieniądze na karnety czy tabletki. Dodatkowo czas spędzony na świeżym powietrzu może być niezwykłą okazją do spotkania ze znajomymi lub rodziną. Połącz przyjemne z pożytecznym. Zadbaj o swoje zdrowie, stawiając na aktywność a nie zauważysz, kiedy Twoje ciało nabierze kształtów, o jakich marzyłaś od wielu lat. Wakacje to idealny czas na takie zmiany. Wykorzystaj szanse, jakie daje Ci niesamowita pogoda i zacznij podobać się sobie. Wtedy spodobasz się także innym. long 4 lashes do rzęs stabilizatory nadgarstka