Zasada 1000 kroków

16 sierpnia 2015

Zasada 1000 kroków Każdy z nas zastanawia się, czy ma w ciągu dnia wystarczająco dużo ruchu, by jego organizm sprawnie funkcjonował… Tylko ile powinniśmy się ruszać, by czuć się zdrowo? Czy konieczne są wizyty na siłowni albo jogging? A może fitness czy joga? Jak sprawić, by nie tracić cennego czasu a mimo to ruszać się odpowiednio dużo? Odpowiedz na te pytania jest jedna i zna ją każdy trener personalny. Wbrew pozorom przepis na dobre samopoczucie i zdrowe ciało jest bardzo prosty, choć wszechobecne udogodnienia czasem pozbawiają nas możliwości dostrzeżenia, że to naprawdę działa. Każdy z nas powinien przejść codziennie tysiąc kroków, co tak naprawdę nie daje nawet kilometra drogi na dzień. Zachowanie tej prostej zasady pozwala nie tylko cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem, ale również usprawnia trawienie, a wysiłek podejmowany w trakcie chodu sprawia, że aktywizujemy nie tylko mięśnie nóg, ale również rąk, brzucha i pleców. Na dobrą sprawę nie musimy nawet liczyć pokonywanego przez nas dystansu, jeśli unikamy wycieczek do osiedlowego sklepu samochodem, czy jadąc do pracy wybieramy komunikację miejską, do której przecież i tak musimy się przespacerować. Nawet jeśli mamy ciasne mieszkanko i wydaje nam się, że nie mamy minimalnej dziennej dawki ruchu to warto pomyśleć jaką drogę pokonujemy idąc do sklepu czy nawet do sąsiadki na kawę. Wystarczy na chwilę wyjść do pobliskiego parku, gdzie z łatwością pokonamy obowiązkowy dystans, a przy okazji naprawdę się dotlenimy i będziemy obcowali z natura.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

» Kategoria: Diety i jedzenie » Tagi: , ,

  • Kategorie

  • Strony

  • Wstęp

    Masz już dość stosowania różnych diet, które nigdy nie dały wymarzonego efektu? Chcesz świetnie wyglądać, a co ważniejsze czuć się dobrze? Nie chcesz już nigdy więcej katować się na siłowni? Pragniesz mieć kontrolę nad swoim organizmem i być pewna, że jest zdrowy? Nic prostszego. To wszystko jest w Twoim zasięgu. Wystarczy, że będziesz systematyczna i zdeterminowana do osiągnięcia zamierzonego celu. Już dziś zacznij uprawiać sport, który po prostu daje Ci radość. Może to być jazda rowerem, pływanie lub bieganie. Wystarczy, że dziennie poświęcisz trzydzieści minut na robienie czegoś, co lubisz, by zgubić zbędne kilogramy i włożyć sukienkę, o jakiej zawsze marzyłaś! Spróbuj chudnąć w sposób, jaki sprawia Ci radość i nie marnuj czasu na katowanie się na siłowni lub zażywanie leków, od których po pewnym czasie zupełnie się uzależnisz.

  • Wpisy

  • Architektura świata

    Zacznij żyć aktywnie a różnicę zauważysz już po kilkunastu dniach! Nie ma nic zdrowszego i lepszego na pozbycie się tkanki tłuszczowej. Korzystaj z uroków lata oszczędzając pieniądze na karnety czy tabletki. Dodatkowo czas spędzony na świeżym powietrzu może być niezwykłą okazją do spotkania ze znajomymi lub rodziną. Połącz przyjemne z pożytecznym. Zadbaj o swoje zdrowie, stawiając na aktywność a nie zauważysz, kiedy Twoje ciało nabierze kształtów, o jakich marzyłaś od wielu lat. Wakacje to idealny czas na takie zmiany. Wykorzystaj szanse, jakie daje Ci niesamowita pogoda i zacznij podobać się sobie. Wtedy spodobasz się także innym. Dowiedz się więcej o wybielaniu zębłw domowymi sposobami na www Magic White nasiona feminizowane