Zasady zdrowej diety

9 października 2015

Zasady zdrowej diety Przejście na dietę nigdy nie jest łatwe. Chcąc zgubić ciążące kilogramy musimy zmierzyć się z wieloma trudnościami. Problemy zaczynają się od samego początku. Wraz z podjęciem decyzji o chęci zmiany swojego trybu życia trzeba również uświadomić sobie, że rozpoczyna się okres mający trwać już przez całe życie. Odchudzanie nie może być bowiem jedynie etapem, który przemija równie szybko, jak się zaczyna. Ci, którzy mają za sobą nieudane diety wiedzą to najlepiej. Można osiągnąć świetne rezultaty, ale jeśli powróci się do starych przyzwyczajeń i zdrową żywność zmieni na fast foody to szybko można zauważyć negatywne skutki porzucenia diety. Dlatego już na samym początku musisz mieć bardzo dobrą motywację, by nie zniweczyć wszystkich swoich działań i całej pracy przez nierozsądne decyzje o powrocie do dawnego stylu życia i niezdrowych nawyków. Jeśli jesteś już zmotywowany i wiesz, że tym razem ci się uda to możesz spokojnie rozpocząć planowanie przebiegu diety. Na początek warto obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne twojego organizmu. To jest najważniejszy krok. Od całkowitej przemiany materii odejmij 200-300 kcal. Taki wynik pozwoli ci zdrowo gubić nadprogramowe kilogramy. Jeśli już znasz swoją dzienną kaloryczność posiłków teraz nie pozostaje nic innego jak utworzenie jadłospisu. Bardzo dobrze, jeśli założysz sobie dziennik, w którym będziesz notować wszystkie postępy, ale też odstępstwa od diety. To pozwoli ci kontrolować, jak dieta wpływa na twój organizm i co należy zmienić, a co spokojnie może pozostać w menu.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

» Kategoria: Diety i jedzenie » Tagi: , ,

  • Kategorie

  • Strony

  • Wstęp

    Masz już dość stosowania różnych diet, które nigdy nie dały wymarzonego efektu? Chcesz świetnie wyglądać, a co ważniejsze czuć się dobrze? Nie chcesz już nigdy więcej katować się na siłowni? Pragniesz mieć kontrolę nad swoim organizmem i być pewna, że jest zdrowy? Nic prostszego. To wszystko jest w Twoim zasięgu. Wystarczy, że będziesz systematyczna i zdeterminowana do osiągnięcia zamierzonego celu. Już dziś zacznij uprawiać sport, który po prostu daje Ci radość. Może to być jazda rowerem, pływanie lub bieganie. Wystarczy, że dziennie poświęcisz trzydzieści minut na robienie czegoś, co lubisz, by zgubić zbędne kilogramy i włożyć sukienkę, o jakiej zawsze marzyłaś! Spróbuj chudnąć w sposób, jaki sprawia Ci radość i nie marnuj czasu na katowanie się na siłowni lub zażywanie leków, od których po pewnym czasie zupełnie się uzależnisz.

  • Wpisy

  • Architektura świata

    Zacznij żyć aktywnie a różnicę zauważysz już po kilkunastu dniach! Nie ma nic zdrowszego i lepszego na pozbycie się tkanki tłuszczowej. Korzystaj z uroków lata oszczędzając pieniądze na karnety czy tabletki. Dodatkowo czas spędzony na świeżym powietrzu może być niezwykłą okazją do spotkania ze znajomymi lub rodziną. Połącz przyjemne z pożytecznym. Zadbaj o swoje zdrowie, stawiając na aktywność a nie zauważysz, kiedy Twoje ciało nabierze kształtów, o jakich marzyłaś od wielu lat. Wakacje to idealny czas na takie zmiany. Wykorzystaj szanse, jakie daje Ci niesamowita pogoda i zacznij podobać się sobie. Wtedy spodobasz się także innym. http://kochamsilownie.pl/ranking-spalaczy-tluszczu-najlepszy-spalacz-tluszczu/