Zdrowe ćwiczenia

14 września 2015

Zdrowe ćwiczenia Dla właściwego funkcjonowania organizmu i dobrej kondycji konieczne jest zażywanie ruchu. Niewiele osób o tym pamięta. Większość z nas jest zapracowana i nie znajduje czasu, żeby udać się na siłownię. Brakuje nam tez na to siły. Trudno się dziwić. Po prawy każdy jest zmęczony i perspektywa dodatkowego wysiłku raczej nie jest dla nas kusząca. Ale to wcale nie oznacza, z powinniśmy zrezygnować zupełnie z ruchu. Wręcz przeciwnie wprowadzenie wysiłku fizycznego do codziennego planu dnia może sprawić, że będziemy mieli więcej energii. Dlatego zanim wybierzesz windę lepiej zastanów się, czy nie warto wejść schodami. Takie drobne czynności mogą się okazać jedyną okazją do aktywności fizycznej. Dobrym sposobem na odreagowanie stresów, które mamy w pracy, czy odpoczynek od problemów, jest również bieganie. Jeśli wcześniej twoja aktywność była znikoma, nigdy wcześniej nie biegałeś to nie warto męczyć się od razu z długim dystansem i ciągłym biegiem prze godzinę. Lepiej stopniowo zwiększać wysiłek. Możesz też zamiast biegu wybrać jazdę na rowerze albo pływanie. Każda aktywność jest dobrym rozwiązaniem. Jeśli nie chcesz biegać ani jeździć na rowerze możesz także wybrać ćwiczenia w domu. Każde miejsce jest dobre do włączenia aktywności fizycznej. Wcale nie musisz od razu kupować karnetu na siłownię. Możesz częściej wykonywać prace domowe i nie wybierać leżenia przed telewizorem zamiast kilku kwil na świeżym powietrzu. Spacery też są bardzo dobrym pomysłem na stopniowe budowanie swojej kondycji.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

» Kategoria: Sport » Tagi: , ,

  • Kategorie

  • Strony

  • Wstęp

    Masz już dość stosowania różnych diet, które nigdy nie dały wymarzonego efektu? Chcesz świetnie wyglądać, a co ważniejsze czuć się dobrze? Nie chcesz już nigdy więcej katować się na siłowni? Pragniesz mieć kontrolę nad swoim organizmem i być pewna, że jest zdrowy? Nic prostszego. To wszystko jest w Twoim zasięgu. Wystarczy, że będziesz systematyczna i zdeterminowana do osiągnięcia zamierzonego celu. Już dziś zacznij uprawiać sport, który po prostu daje Ci radość. Może to być jazda rowerem, pływanie lub bieganie. Wystarczy, że dziennie poświęcisz trzydzieści minut na robienie czegoś, co lubisz, by zgubić zbędne kilogramy i włożyć sukienkę, o jakiej zawsze marzyłaś! Spróbuj chudnąć w sposób, jaki sprawia Ci radość i nie marnuj czasu na katowanie się na siłowni lub zażywanie leków, od których po pewnym czasie zupełnie się uzależnisz.

  • Wpisy

  • Architektura świata

    Zacznij żyć aktywnie a różnicę zauważysz już po kilkunastu dniach! Nie ma nic zdrowszego i lepszego na pozbycie się tkanki tłuszczowej. Korzystaj z uroków lata oszczędzając pieniądze na karnety czy tabletki. Dodatkowo czas spędzony na świeżym powietrzu może być niezwykłą okazją do spotkania ze znajomymi lub rodziną. Połącz przyjemne z pożytecznym. Zadbaj o swoje zdrowie, stawiając na aktywność a nie zauważysz, kiedy Twoje ciało nabierze kształtów, o jakich marzyłaś od wielu lat. Wakacje to idealny czas na takie zmiany. Wykorzystaj szanse, jakie daje Ci niesamowita pogoda i zacznij podobać się sobie. Wtedy spodobasz się także innym.